A A A
  • drzwi GERDA
    drzwi GERDA
  • kolekcja MODERN LINE
    kolekcja MODERN LINE

Gerda: drzwi antywłamaniowe

GERDA to niezawodność. Wybierając oryginalne drzwi i zamki Gerdy mają Państwo zapewnione bezpieczeństwo na lata. Bezpieczeństwo ochrony mienia jak również, co jest nie mniej istotne, bezpieczeństwo użytkowania. Wyroby GERDA, podczas całego okresu eksploatacji, są serwisowane przez autoryzowanych montażystów DOM SERWIS. Wszystko po to, aby mieli Państwo pewność, że Państwa dom, mieszkanie, czy biuro są zawsze bezpieczne.

 

Od niemal 20 lat GERDA produkuje najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamanie, montowane z zegarmistrzowską dokładnością zamki oraz drzwi. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz „lepsi” włamywacze nie są w stanie sforsować zabezpieczeń wyrobów GERDA. Unikalne rozwiązania GERDY zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą, m.in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych krajach.

 

W ofercie GERDA znajdziecie Państwo nowe modele - dwuskrzydłowe drzwi Gerda TT DUO PLUS i Gerda GTT DUO PLUS.

Drzwi zaprojektowane specjalnie dla klientów, którzy cenią sobie szerokie wejścia wynikające z przestronności domu/obiektu a taże holu czy korytarza, w wersji drzwi pełnych bez przeszklenia, celem całkowitego oddzielenia pomieszczeń wewnętrznych od otoczenio. Dodatkową zaletą drzwi dwuskrzydłowych jest ułatwienie przemieszczania elementów wielkogabarytowych przez wejście główne.

 

Kolekcja MODERN LINE jest dostępna dla drzwi GERDA GWX2o.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.