A A A
  • Małopolska
    Małopolska

O nas

Nasza firma DOM SERWIS istnieje od 1992 r. Zajmujemy się bramami garażowymi i przemysłowymi Hörmann, napędami i automatyką do bram wjazdowych oraz przesłonami okiennymi (żaluzje, rolety, markizy). Od lat realizujemy również systemy technicznej ochrony mienia i telewizji dozorowej. Świadczymy usługi w zakresie montażu oraz serwisu. Na wszystkie wykonywane usługi posiadamy stosowne autoryzacje, licencje i koncesje.

 

Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną. Regularnie szkolimy też naszą załogę.

 

Od początku działalności firmy DOM SERWIS zwracamy szczególną uwagę na jakość prac montażowych. W tym celu stosujemy profesjonalny sprzęt instalatorski, pozwalający skrócić do minimum czas trwania uciążliwych operacji, takich jak kucie czy wiercenie, a także ograniczyć pylenie - szczególnie jest to ważne przy pracach wykończeniowych czy w obiektach będących już w użytkowaniu.

 

Podobnie, ogromną uwagę przykładamy do jakości instalowanych urządzeń. Stosujemy materiały i urządzenia o uznanych markach, sprawdzonych w wielu zastosowaniach. Konieczność modernizacji wyrobów niesie ze sobą pewne ryzyko, staramy się je minimalizować, poprzez testowanie nowych urządzeń, zanim trafią do Klienta.

 

Dzięki takiej strategii posiadamy setki realizacji obiektowych, a gros Klientów wraca do nas zlecając kolejne usługi.

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego.

 

Zapraszamy do współpracy

Załoga firmy DOM SERWIS