A A A
  • Zasada działania systemu klucza
    Zasada działania systemu klucza
  • Przykładowy plan klucza
    Przykładowy plan klucza

Systemy klucza Master - Key

System klucza to zaawansowana technologicznie kombinacja wkładek do zamków i kluczy. Pozwala na praktycznie dowolne projektowanie dostępu do pomieszczeń dla poszczególnych użytkowników np. w budynkach wielorodzinnych, hotelach, biurowcach, budynkach firmowych, domach prywatnych.

 

Każdy użytkownik posiada tylko jeden klucz, pozwala to na eliminację zbędnych kluczy w przypadku dostępu do wielu pomieszczeń oraz kontrolę dostępu w zależności od użytkownika. W szerszej wersji można wyobrazić sobie przypadek, że np. właściel firmy otwiera tym samym kluczem wszystkie pomieszczenia w firmie oraz w domu. Oczywiście użytkownicy systemu w firmie nie będą mogli otworzyć swoimi kluczami żadnych drzwi w domu właściciela.

 

Wkładki można zamówić w różnym wykonaniu (chrom, mosiądz, z gałką), w kilku klasach bezpieczeństwa (A, B, C) i kilku rodzajach profila klucza. Pozwala to na dostosowanie kosztów systemu do potrzeb klienta i zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa (każdy system posiada unikatową kartę kodową, bez której niemożliwe jest rozpoznanie i dorabianie elementów systemu).

 

Istnieje możliwość modyfikacji systemu np. rozszerzenie o nowych użytkowników lub dodanie następnych modułów, współpracujących z istniejącym systemem.

 

W zakresie systemów Master - Key współpracujemy tylko z renomowanymi firmami (tak jak w pozostałych branżach które prowadzimy), co gwarantuje niezawodność i pełny serwis.