DOM-SERWIS

w Myślenicach

KONTAKT

DOM-SERWIS – Państwa niezawodny Partner w dziedzinie bram i drzwi Hörmann.

O NAS

Nasza firma DOM SERWIS istnieje od 1992 r. Zajmujemy się techniczną ochroną mienia, bramami, napędami bram oraz przesłonami okiennymi. Świadczymy usługi w zakresie montażu oraz serwisu. Na wszystkie wykonywane usługi posiadamy stosowne autoryzacje, licencje i koncesje.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną. Regularnie szkolimy też naszą załogę.
Od początku działalności firmy DOM SERWIS zwracamy szczególną uwagę na jakość prac montażowych. W tym celu stosujemy profesjonalny sprzęt instalatorski, pozwalający skrócić do minimum czas trwania uciążliwych operacji, takich jak kucie czy wiercenie, a także ograniczyć pylenie - szczególnie jest to ważne przy pracach wykończeniowych czy w obiektach będących już w użytkowaniu.


Podobnie, ogromną uwagę przykładamy do jakości instalowanych urządzeń. Stosujemy materiały i urządzenia o uznanych markach, sprawdzonych w wielu zastosowaniach. Konieczność modernizacji wyrobów niesie ze sobą pewne ryzyko, staramy się je minimalizować, poprzez testowanie nowych urządzeń, zanim trafią do Klienta.

Dzięki takiej strategii posiadamy setki realizacji obiektowych, a gros Klientów wraca do nas zlecając kolejne usługi. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego.

Zapraszamy do współpracy
Załoga firmy DOM SERWIS